Mýto SKI & BIKE centrum

Cenník

26.12.2019 - 31.03.2020

Typ Produkt Cena
DOSPELÁ OSOBA 20% ZĽAVA NA DRUHÝ ZAKÚPENÝ CELODENNÝ SKIPASS, 10% zľava pre dve dospelé osoby. Akcia platí od 26.12.2019 do 31.3.2020. VÝHODU NA SKIPAS je možné využiť len 1x za deň! zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU

Lyžiarske stredisko v Mýte pod Ďumbierom sa tešilo obľube už niekoľko desaťročí. Od decembra 2018 zmenilo majiteľa  a od júla 2019  funguje aj v letnej sezóne ako  BIKE PARK.

 • V decembri roku 2018 sa majiteľmi strediska stali členovia rodiny Kičovcov, ktorí prevádzkujú aj úspešný 4* HOTEL PARTIZÁN**** v rekreačnej oblasti Tále.
 • Okamžite sa pustili do zveľaďovania technických zariadení. Zabudovali posuvný pás pre rýchlejšie nastupovanie, predĺžili vystupovaciu zónu, rozšírili zasnežovanie pomocou nových snežných diel, čím sa rozšírili možnosti lyžovania na obe strany svahu.
 • Reštaurácii pod svahom začali podávať poctivo pripravované teplé jedlá, počas organizovaných eventov spestrujú podávané špeciality grilovanými špecialitami priamo pred hosťami.
 • Okrem lyžovania sú v stredisku pripravované rôzne sprievodné akcie a podujatia, ktoré majú lyžiarom spríjemniť deň na svahu.
 • V letných mesiacoch 2019  otvorili  BIKE PARK so zjazdovými cyklo traťami pre všetky vekové kategórie. V stredisku je k dispozícii  požičovňa a servis cross a downhill  bicyklov, kolobežiek a detských odrážadiel. 
 • Priamo zo strediska sa môžete vydať na spoznávanie Nízkych Tatier po viacerých cyklo a turistických chodníkoch. V blízkosti sa nachádza Ajax farma s MiniZoo domácich zvieratiek s možnosťou jazdenia na koňoch a poníkoch.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Lyžiarske stredisko

 • Lyžiarske stredisko je situované na severných svahoch predhoria Nízkych Tatier, tesne pri dôležitom cestnom ťahu z Banskej Bystrice cez Podbrezovú, smerom na Poprad. Ponúka spolu 4600m lyžiarskych tratí.
 • Orientácia, kofigurácia a výnimočný charakter kopca, ktorý spĺňa svojimi parametrami (homologizácia pre FIS preteky ) všetky predpoklady pre kvalitnú lyžovačku nielen pre náročných, aktívnych lyžiarov, ale aj menej zdatných a začiatočníkov.
 • Prepravu lyžiarov zabezpečuje nová štvorsedačka POMA UNIFIX s kapacitou 2000 osôb / hod, ako aj 4 vleky, ktoré zvýšia celkovú prepravnú kapacitu na 2 900 osôb / hod.
 • Dnes si nevieme predstaviť kvalitnú lyžovačku bez doplnkových služieb, ku ktorým patrí novovybudované reštauračné zariadenie s kapacitou 250 ľudí so širokou ponukou jedál a nápojov, bufety, sociálne zariadenia, lyžiarska škola, škôlka s fundovanými inštruktormi, požičovňa lyžiarskych potrieb, ktorá zabezpečuje aj sprievodný servis.
 • Veľkokapacitné bezplatné parkovisko sa nachádza priamo v lyžiarskom areáli. Nový čipový lístkový systém so všetkými spomínanými službami vedia vytvoriť dobrú atmosféru pre kvalitnú lyžovačku.

NOVINKY ZIMNEJ SEZÓNY 2019/2020

1. SYSTÉM ZASNEŽOVANIA

 • Počas leta a jesene pracujeme na novom systéme zasnežovania. Pôjde o autonómnu technológiu ovládateľnú na diaľku. Celú zjazdovku v prípade priaznivých poveternostných podmienok dokážeme zasnežiť za 120 hodín.

2. ZJAZDOVKA PRE ZAČIATOČNÍKOV A NOVÝ VLEK

 • Pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť základy lyžovania sme pripravili novú nenáročnú zjazdovku. V hornej časti svahu tiež pribudne nový vlek a zjazdovka, takže rozšírime jeho využívanie.

3. VEČERNÉ LYŽOVANIE

 • Vaše prianie sa splní! Od tejto sezóny budeme na vlekoch lyžovať aj vo večerných hodinách :-)

4. ÚSCHOVŇA LYŽÍ

 • Pre účastníkov lyžiarskych kurzov bude k dispozícii úschovňa lyží priamo v stredisku.

5. POKLADŇA

 • Od tejto zimy budú k dispozícii nové komfortnejšie priestory pokladne, aby ste pri kúpe lístkov nemuseli čakať v radoch. Doplníme samoobslužný automat a možnosť kúpy lístkov on-line z pohodlia domova.

6. FOTOPOINT

 • Aj vy sa u nás vždy po vystúpení z lanovky kocháte nádherným výhľadom? Zaznamenajte si to pri našom fotopointe, aby ste mali zážitok zo svahu uschovaný na pamiatku.

Stravovanie

REŠTAURÁCIA POD SVAHOM

 • V samoobslužnej reštaurácii s kapacitou 160 miest ponúkame chutné jedlá slovenskej kuchyne, niektoré z nich sú pripravované kuchármi 4* Hotela Partizán na Táľoch.
 • Počas podujatí organizujeme grill party priamo pred hosťami.
 • Príďte a ochutnajte legendárne šišky a bryndzové halušky pani Božky :-)

HOTEL PARTIZÁN ****

 • HOTEL PARTIZÁN **** na Táľoch je rodinný hotel nachádzajúci sa v krásnom prostredí Nízkych Tatier na južnej strane Chopku.
 • V súčasnosti je vedený rodinou Kičovou, ktorá z neho vybudovala úspešný wellness & kongres rezort v duchu “Hotel v lese, les v hoteli” a ktorá prevádzkuje aj SKI centrum Mýto.
 • Hotel poskytuje ubytovacie, gastronomické, wellness a športové služby na najvyššej úrovni. HOTEL PARTIZÁN **** obsadzuje popredné priečky v hodnoteniach hotelových služieb na Slovensku a je známy snahou prekvapiť hostí vždy niečím novým.
Odkiaľ vyrazíte? Zobraz trasu

PODOBNÉ PONUKY

50%
VIAC INFO

Malinô Brdo

Ružomberok

Stredisko Ružomberok − Malinô Brdo s podtitulom Ski & Bike patrí do katastra Ružomberok − Veľká Fatra a je položené v nadmorskej…

50%
VIAC INFO

Snowparadise Veľká Rača

Oščadnica

Najväčšou prednosťou strediska je jeho rozloha a dispozícia v troch navzájom lyžiarsky prepojených lokalitách - Dedovka,…

100%
VIAC INFO

Ski Centrum Demänová

Liptovský Mikuláš

Nazrite do novootvoreného strediska v DEMÄNOVEJ Lyžiarske stredisko sa nachádza pri vstupe do Demänovskej doliny, ktorá je jedna…

50%
VIAC INFO

PLEJSY KROMPACHY

Krompachy

Lyžiarske stredisko Relax Center Plejsy - Dokonalý oddych a šport na jednom mieste.Lyžiarske stredisko Relax Center Plejsy leží…

100%
VIAC INFO

SKI VITANOVÁ Vrchdolinky

Vitanová

Stredisko s najkrajším výhľadom na Tatry. Rodinná lyžovačka bez čakacích lehôt. Zvýhodnené ceny pre deti do 14 rokov, juniorov…

50%
VIAC INFO

SKI OPALISKO

Závažná Poruba

Navštívte zimné lyžiarske stredisko OPALISKO, nachádzajúce sa v srdci Liptova v Nízkych Tatrách nad obcou Závažná Poruba – na…

share as on facebook