O nás

INTERSPORT je celosvetová sieť špecializovaných športových predajní, ktoré poznajú svoj trh a svojich zákazníkov. Korporácia INTERSPORT International Corporation (IIC) bola založená v roku 1968 desiatimi európskymi nákupnými organizáciami. Dnes je zastúpená vo viac než 5.400 predajniach v 42 krajinách.


INTERSPORT International Corporation

- vodca na svetovom trhu s 5.400 predajňami v 42 krajinách


INTERSPORT International Corporation (IIC) so sídlom v Berne (Švajčiarsko) zastrešuje všetky národné organizácie. Intersport je zastúpený v 42 krajinách s 5.400 predajňami. S obratom viac ako 9,3 miliárd Euro (OR 2009) je INTERSPORT nielen vo vedúcej pozícii na európskom trhu, (podiel na trhu 20%), ale aj najväčšou organizáciou športových predajní na svete.

IIC bola založená v roku 1968 desiatimi európskymi národnými organizáciami, medzi ktorými bolo aj Rakúsko. Na základe dohôd s národnými organizáciami garantuje INTERSPORT miliónom zákazníkov na celom svete okrem iného záruky najlepších cien, výmeny tovaru, odborného poradenstva a značiek.

INTERSPORT Rakúsko a všetky národné organizácie prinášajú do IIC svoje skúsenosti. Celosvetová spolupráca a výmena skúseností medzi krajinami umožňuje INTERSPORT predajcom nepretržite napredovať v ponuke a službách.

share as on facebook