(0x)

Hotel Magnus****, Trenčín logo_thumb

O Vašu priazeň sa uchádza moderný štvorhviezdičkový hotel Magnus v strategickej polohe na Považí. Štýlový interiér, široký rozsah kvalitných služieb, ústretový a profesionálny personál tvoria luxus, ktorý si môžete dovoliť. Našou cieľovou skupinou sú obchodní cestujúci, ako aj hostia hľadajúci…

1PB = zľava 50%

Cenník
  • Popis
  • Mapa a trasa
  • Kontakt
  • Hodnotenia (0x)

O Vašu priazeň sa uchádza moderný štvorhviezdičkový hotel Magnus v strategickej polohe na Považí. Štýlový interiér, široký rozsah kvalitných služieb, ústretový a profesionálny personál tvoria luxus, ktorý si môžete dovoliť. Našou cieľovou skupinou sú obchodní cestujúci, ako aj hostia hľadajúci relax.

Hotel MAGNUS ponúka ubytovanie v troch typoch izieb a nadštandardne vybavených apartmánoch. Pre imobilných hostí je k dizpozícii bezbarierová izba. Moderný dizajn, vybavenie a kvalitné hotelové služby, ponúkajú pohodlie a komfort pre všetkých zákazníkov. Každá z ponúkaných izieb je vybavená internetom, vlastnou klimatizáciou, plazmovým televízorom či minibarom.

Štýlová reštaurácia Flor de Amor ( kvet lásky ) je zariadená v modernom štýle, kde luxusnému interiéru dominuje biela farba, ktorá spolu s doplnkami pôsobí veľmi elegantne. Reštaurácia ponúka výber domácej a medzinárodnej kuchyne a v súhre s príjemným servisom uspokojí aj najnáročnejších gurmánov. Zaujímavé menu, ktoré pre Vás meníme niekoľkokrát do roka a vínna karta vhodne zostavená someliérom, splnia Vaše najtajnejšie želania. Vaša spokojnosť a príjemný kulinársky zážitok je našou prioritou. Príjemné posedenie ponúka aj oddelený salónik s kapacitou 12 osôb, vhodný na pracovné i rodinné stretnutia, prezentácie pre klientov, či podpisy zmlúv. Raňajky sú podávané formou bohatých švédskych stolov.

V priebehu dňa máte možnosť príjemne si posedieť v kaviarni Gallery cafe, ktorá sa nachádza v hotelovej hale. Nápojový lístok plný kvalitných alkoholických i nealkoholických nápojov, čajov, horúcej čokolády a lahodnej kávy Carraro dopĺňa široký sortiment oku i chuti lahodiacich dezertov.

Wellness centrum

  • Okrem luxusných ubytovacích služieb ponúkame aj relaxačné služby zamerané na krásu a zdravie. Nechajte sa hýčkať saunovým svetom Magnus. Fínska, švédska, bylinková inhalačná, parná sauna (parný kúpeľ), ľadová jaskyňa sú tou správnou voľbou pre regeneráciu tela a duše. Užite si jemnú vodnú masáž v jacuzzi, oddychujte v tepidáriách, osviežte sa vo wellness bare. Doprajte si pôžitok z komplexnej starostlivosti, absolútne uvoľnenie dosiahnete klasickou, relaxačnou, reflexnou alebo bankovou masážou. Wellness centrum je k dispozícii pre verejnosť, uzavreté firemné skupiny a zdarma pre hotelových hostí.

Považská 1706 / 35
Trenčín 911 01

telefón : +421 32 74 84 900

recepcia@hotelmagnus.sk

Web: www.hotelmagnus.sk

Cenník

01.07.2017 - 01.09.2017

Typ Produkt Cena
AKCIA 1 + 1 K zakúpenému vstupu do wellness centra pre dospelú osobu získate ten istý vstup pre dospelú osobu ZADARMO! Akcia platí počas mesiacov júl a august! zľava 50% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky