(1x)

AquaRelax Dolný Kubín logo_thumb

Vodný park AquaRelax je moderné dielo, ktoré sa nachádza v centre dolnej Oravy, v Dolnom Kubíne. AquaRelax je jedinečný svojou krištáľovo čistou vodou v bazénoch, preto je vhodný pre každého návštevníka. Ani ľudia s citlivejšou pokožkou sa nemusia ničoho obávať. Dominantou aquaparku je Vodný…

1PB = zľava 20%

Cenník
  • Popis
  • Mapa a trasa
  • Kontakt
  • Hodnotenia (1x)

Vodný park AquaRelax je moderné dielo, ktoré sa nachádza v centre dolnej Oravy, v Dolnom Kubíne. AquaRelax je jedinečný svojou krištáľovo čistou vodou v bazénoch, preto je vhodný pre každého návštevníka. Ani ľudia s citlivejšou pokožkou sa nemusia ničoho obávať. Dominantou aquaparku je Vodný svet, v ktorom sa nachádza relaxačný bazén, bublinkovače, vodný hríb, divoká rieka, hojdací záliv, vírivky, vyhrievané lavice, masážne ležadlá, masážne sprchy, dvojkĺzačka, tobogany, detský bazén a fínska sauna.
Pre aktívnych športovcov, plavecké kluby, základné, materské a stredné školy je k dispozícii plavecký bazén s dĺžkou 25 m. 

Najmenší návštevníci si môžu spestriť čas v detskom kútiku, zatiaľ čo rodičia si pochutnajú na lahodnej káve v bufete priamo nad bazénom. Teplota relaxačných bazénov je 32–36 °C, plaveckého bazéna 26 °C. V letnej sezóne je návštevníkom k dispozícii terasa s 200 ležadlami, z ktorej je priamy vstup do vonkajšieho areálu aquaparku. Trávnatá plocha s rozlohou 200 m² je súčasťou okolitej prírodnej scenérie a ponúka detský bazén, športové ihriská s možnosťou požičania športových potrieb, nafukovacie atrakcie, lezeckú stenu, lanový park, detské ihrisko, šliapacie káry a bufet s občerstvením. Súčasťou aquaparku je masážno–rehabilitačné centrum, reštaurácia a fitnescentrum.
AquaRelax sa vyprofiloval ako rodinný aquapark, a to nielen kvôli výhodným cenám rodinných balíkov, ale aj vybavením a v neposlednom rade aj prístupom ochotného personálu. V letnej sezóne sú pre deti organizované rôzne aktivity, najmä športovo–súťažné hry s animátorkami. V priebehu celého roka môžu deti využiť tradičné zľavnené vstupy počas akcií Vysvedčenie, Deň detí, jarné prázdniny alebo vítanie Mikuláša.

 Aquapark nezabúda ani na ostatných návštevníkov. Snaží sa byť stále atraktívnym ponukou rôznych súťaží, v ktorých je možné získať zvýhodnené vstupy, organizovaním eventov, charitatívnych zbierok a ďalších športových či zábavných podujatí.

AQUA KUBÍN

ul. Športovcov 1182/5

026 01 Dolný Kubín

e-mail: info@aquakubin.eu

tel: 043/23 88 374

www.aquakubin.eu

  • 12.11.2014 - INTERSPORT A.

Cenník

01.11.2017 - 30.10.2018

Typ Produkt Cena
DOSPELÁ OSOBA 3-hodinový vstup do VODNÉHO SVETA 14€ (cenníková cena)
11.20€ (cena po zľave) zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
DOSPELÁ OSOBA celodenný vstup do VODNÉHO SVETA 17€ (cenníková cena)
13.60€ (cena po zľave) zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky