Walmark e-shop

Cenník

01.07.2015 - 01.07.2016

Typ Produkt Cena
Wallmark e-shop 20% zľava oproti priemerným cenám na trhu. Zľavu môžete uplatniť na www.klubzdravia.sk a nevztahuje sa na už zvýhodnené balenia. Zľava sa uplatňuje pri objednávke pomocou kódu KZW15BSK zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU

Poslaním firmy Wallmark je poskytovať inovatívne produkty špičkovej kvality a služby v oblasti starostlivosti o zdravie, aktívne propagovať zdravý životný štýl a viesť našich zákazníkov k zodpovednému prístupu k vlastnému zdraviu, ktoré je základným predpokladom kvalitného a aktívneho života.

Sme firmou, ktorá sa vďaka priazni, vernosti a uznaniu zákazníkov stala najvyhľadávanejším výrobcom doplnkov stravy v krajinách strednej a východnej Európy a svoje produkty vyvážame do európskych štátov a svetových krajín. Vaše dôvera je tým najcennejším, čo by sme si mohli priať. Preto vo všetkých krajinách, v ktorých pôsobíme, dodržujeme pevne stanovené princípy.

Svoju prosperitu dosahujeme výhradne poctivým a etickým spôsobom.Vo svojej činnosti sa zameriavame predovšetkým na našich zákazníkov, bez ktorých by naše úsilie nemalo zmysel. Snažíme sa o čo najlepšie pochopenie ich potrieb a o ich uspokojenie modernými produktmi najvyššej kvality.Inovácie sú kľúčom k nášmu úspechu. Využívame najnovšie poznatky vedy a výskumu na inováciu a vývoj našich produktov. Hľadáme a podporujeme nové myšlienky a smery.

Dbáme na korektné a transparentné vzťahy so všetkými svojimi obchodnými partnermi.Do spoločnosti, v ktorej podnikáme a platíme dane, prinášame investície, technologické inovácie a pracovné miesta, čím sa podieľame na dosahovaní všeobecnej prosperity.Sme atraktívnym zamestnávateľom pre všetkých zamestnancov, ktorí sa usilujú o vlastnú sebarealizáciu a naplnenie nášho spoločného poslania.Dobrovoľne sa angažujeme vo verejno-prospešných projektoch za účelom presadzovať všeobecné blaho v spoločnosti.

Výhoda: 20% zľava na nezľavnené produkty wallmark na e-shope www.klubzdravia.sk

Odkiaľ vyrazíte? Zobraz trasu
share as on facebook