(0x)

Relax salón Mandala Terchová, okres Žilina logo_thumb

"Ľudia ma často zaskočia svojimi názormi a konaniami, pretože sa správajú, akoby mali žiť večne. Svoju zodpovednosť prenesú na náboženstvo a zabúdajú, že ako ľudské bytosti sú zodpovední voči tomuto svetu. Prichádzajú, pretože chcú byť zdraví, a pri mojej otázke, čo robia preto, aby…

1PB = zľava 20%

Cenník
  • Popis
  • Mapa a trasa
  • Kontakt
  • Hodnotenia (0x)
"Ľudia ma často zaskočia svojimi názormi a konaniami, pretože sa správajú, akoby mali žiť večne. Svoju zodpovednosť prenesú na náboženstvo a zabúdajú, že ako ľudské bytosti sú zodpovední voči tomuto svetu. Prichádzajú, pretože chcú byť zdraví, a pri mojej otázke, čo robia preto, aby zdraví naozaj boli.....MLČIA....."
Relax centrum Mandala sa nachádza priamo v Terchovej a ponúka Vám širokú ponuku masáží, bankovanie, tradičnú čínsku medicínu, kozmetiku a pedikúru a iné služby určené pre Váš oddych a rekreáciu.

Klasická masáž: Hmaty klasickej masáže pomáhajú udržiavať svaly v dobrej kondícii, zlepšujú prekrvenie pokožky, zlepšujú detoxikáciu organizmu a pomáhajú uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svalstvo, najmä v oblasti šije, medzi lopatkami a v krížoch. Dotyk ako taký pomáha účinne zbavovať telo vnútorného napätia, preto táto masáž pôsobí mimoriadne pozitívne aj na psychiku. Masáž sa vykonáva masážnym bio olivovým olejom.

Relaxačná masáž: veľmi jemná oddychová, uvoľňujúca masáž vhodná najmä pri bolestiach chrbta a celého tela, ktoré vznikajú následkom každodenného preťaženia a stresovania organizmu. Masáž celého tela pomocou relaxačného oleja, doprevádzaná vhodnou hudbou, ktorá navodí tú správnu atmosféru, pomôže pri uvoľnení tela, svalov, mysle, intenzívne pôsobí proti stresu, depresii a má upokojujúci účinok.

Reflexná masáž chodidiel: reflexná masáž chodidiel je jednou z najúčinnejších metód alternatívnej medicíny. Metóda reflexnej masáže chodidiel vychádza z poznatku, že všetky zakončenia ľudského tela vyúsťujú do reflexných plôšok, ktoré zodpovedajú príslušným orgánom alebo oblastiam tela. Reflexné plôšky celého tela sa nachádzajú na šľapách chodidiel, takže chodidlo predstavuje zmenšený obraz ľudského tela.

Mäkké techniky: alebo manipulácia mäkkých tkanív predstavuje liečbu pretiahnutím kože v riase, uvoľnením fascie v podkoží. Technika je bolestivá. Je odlišná od klasických masáži, nepoužívame žiaden olej. Táto terapia sa používa na uvoľnenie povrchne uložených svalov, skrátených svalov a šliach, jaziev. Je veľmi účinná, hlavne s posunom ( pretiahnutím) fascií na chrbte, pri stuhnutí svalstva, pri skrátení alebo tuhnutí Achillovej šľachy. Má podobný účinok ako reflexná masáž chrbtice, po ukončení zostáva dlhodobo pocit prehrievania v ošetrovanie oblasti.

Bankovanie: trápi vás celulitída, migréna alebo bojujete s bolesťami chrbtice? Ak odmietate opakované návštevy lekárov a nechcete neustále investovať do drahej kozmetiky, skúste terapiu bankami. Táto alternatívna metóda úspešne liečila ľudí už v starovekej Číne. U nás je zatiaľ menej známa, no veľmi účinná. Bankovanie je alternatívna liečiteľská metóda, ktorá využíva spojenie akupunktúrnych dráh s vnútornými orgánmi. Na terapiu sa používajú sklenené banky, ktoré vyzerajú ako guľaté sklenené poháriky. Metóda funguje na systéme vákua. Sklenená banka sa mierne nahreje a priložením na pokožku sa prisaje na priložené miesto.

Masáž lávovými kameňmi: kombinácia tepla, dotykov nahriatych lavových kameňov a vône olejov patrí právom ku kráľováam masáží a pre klienta sa stáva nezabudnuteľným zážitkom. Prenos tepla a jeho energie zlepšuje prenos kyslíka a detoxikuje organizmus, okysličuje tkanivá a má pozitívny efekt na krvný a lymfatický systém. Masáž vytvára ideálne podmienky pre zvýšenie vitality orgánov.

tel. +421 (0)905 93 00 66
masazeterchova@gmail.com
Relax salón Mandala
Biely Potok 605, 013 06 Terchová
www.masazeterchova.sk
Otváracie hodiny: PO-NE : na objednávku

Cenník

01.07.2017 - 01.10.2017

Typ Produkt Cena
Dospelá osoba 20% zľava na všetky masáže. Platí pre jednu dospelú osobu. zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky