(0x)

PARK SNOW Donovaly - Fun Aréna, okres Banská Bystrica logo_thumb

DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE:Zľavnený lístok na bobovú dráhu a na lanovku si môžete zakúpiť v pokladni pri údolnej stanici lanovky TELEMIX Nová hoľa počas prevádzkovej doby atrakcií FunArény Donovaly.Lanovka premáva počas otváracích hodín v polhodinových intervaloch vždy o celej a…

1PB = zľava 45%

Cenník
  • Popis
  • Mapa a trasa
  • Kontakt
  • Hodnotenia (0x)

DOPLNKOVÉ INFORMÁCIE:

  • Zľavnený lístok na bobovú dráhu a na lanovku si môžete zakúpiť v pokladni pri údolnej stanici lanovky TELEMIX Nová hoľa počas prevádzkovej doby atrakcií FunArény Donovaly.
  • Lanovka premáva počas otváracích hodín v polhodinových intervaloch vždy o celej a každú polhodinu.
  • Otváracie hodiny je potrebné pred využitím kupónu overiť na stránke poskytovateľa, nakoľko v prípade nepriaznivého počasia môže byť stredisko zatvorené!

Obľúbené miesto zimného odpočinku a zábavy na lyžiach či snowboarde PARK SNOW Donovaly sa v lete premieňa na adrenalínové centrum zábavy Fun Arénu Donovaly so svojou najväčšou atrakciou – tobogánovou bobovou dráhou, lanovým centrom a lezeckou stenou (najväčšími svojho druhu na Slovensku), bungee trampolínami, 8-stanoviskou trampolínou, detským lanovým centrom a nafukovacím hradom.

Bobová dráha

Trať bobovej dráhy je vedená po pravej strane zjazdovky z Novej hole od Mišútskej cesty, kľukatí sa v lesíku a po takmer 900 m vyústi ku nástupnej stanici umiestnenej nad plochou, ktorú v zime využívame v stredisku ako klzisko. Počas jazdy v tobogáne na špeciálnych vozíkoch zažijete množstvo adrenalínu vďaka najmä vďaka 7 skokom a 11 ostrým zákrutám. Maximálna rýchlosť, ktorú je možné dosiahnuť v najrýchlejších častiach trate je 45 km/h. Pre porovnanie aktuálnej rýchlosti bude pripravený radar, ktorý vám pri príchode do cieľa ukáže zaznamenanú najvyššiu rýchlosť vášho prejazdu tobogánom. A ak sa vám jazda zapáčila, môžete sa znovu pohodlne priamo vo vozíku nechať vyviezť až na štart takmer 400 m dlhým vlekom.

Počas jazdy je zakázané na trati úplne zastavovať, príp. úplne opustiť vozík. Vo vozíku môžu jazdu tobogánom naraz absolvovať dve osoby (aj 2 dospelé osoby). Konštrukčne je bobová dráha prispôsobená aj na prevádzku počas zimnej sezóny vďaka zabezpečenému vyhrievaniu tobogánu v celej dĺžke.

Lanovkou na Novú Hoľu

Počas letnej turistickej sezóny sa opäť môžete vyviezť na vrchol Novej hole modernou kombinovanou 6-sedačkovou lanovkou s 8-miestnymi kabínami TELEMIX Nová hoľa. Lanovka premáva od 5. apríla 2014 cez víkendy a sviatky každú celú hodinu v čase 9,00 - 16,00. Od 14. júna 2014 začína denná prevádzka a potrvá až do 1. septembra 2014. Príďte a využite príležitosť pokochať sa prekrásnym výhľadom z Novej hole či blízkeho Zvolena na panorámu Nízkych Tatier a Veľkej Fatry. A pri troche šťastia a dobrom počasí aj na končiare Západných Tatier s dominantným vrcholom Kriváňa.

PARK SNOW Donovaly

Pod Magurou 801, 976 39 Donovaly

tel: 00421-48-4199 881, info@parksnow.sk

www.parksnow.sk

Cenník

01.05.2017 - 30.09.2017

Typ Produkt Cena
Dospelá osoba - balík služieb 3x jazda na bobovej dráhe a 1x spiatočný lístok na lanovku TELEMIX Nová hoľa. V období od 27.6. do 1.9. neplatí počas víkendov, sviatkov a dní pracovného pokoja. Oficiálna cena balíka služieb je 18 EUR, po zľave zaplatíte len 10 EUR. zľava 45% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky