(0x)

Grand Hotel Permon ****, okres Liptovský Mikuláš logo_thumb

Wellness komplex Permon's Paradise.Túžite po dokonalom oddychu? Vyskúšajte najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku, kde sa ocitnete vo svete plnom pokoja a relaxácie. Tú pravú oázu pokoja a dokonalého oddychu zažijete v Grand hoteli Permon****, v jedinečnom wellness centre Permon´s…

1PB = zľava 20%

Cenník
 • Popis
 • Mapa a trasa
 • Kontakt
 • Hodnotenia (0x)

Wellness komplex Permon's Paradise.

Túžite po dokonalom oddychu? Vyskúšajte najväčší hotelový wellness komplex na Slovensku, kde sa ocitnete vo svete plnom pokoja a relaxácie.

Tú pravú oázu pokoja a dokonalého oddychu zažijete v Grand hoteli Permon****, v jedinečnom wellness centre Permon´s Paradise.

Magické miesto oddychu a zdravia, tzv. "Permonský raj" je najväčším a jedným z najobľúbenejších hotelových wellness komplexov na Slovensku. Skutočný raj wellnessu ponúka pokoj a relaxáciu, ktorá Vás očarí.

Permon´s Paradise tvorí 5 častí:

 1. SAUNA Paradise - komplex sáun, vodných a parných kúpeľov s výhradne prírodnými látkami, ktoré Vám zaručujú jedinečnú prírodnú liečbu s voňavou aromaterapiou. Jedinečný komplex, viac ako 30 atrakcií o rozlohe 1620 m2.
  SAUNA Paradise: Bylinková inhalácia, Ľadové osvieženie, Cesta Dr. Kneippa, Rímsky parný kúpeľ, Tatranská sprcha, Eukalyptová inhalácia, Vitálny dážď, Fínska sauna, Kúpeľ odvahy, Ľadová sprcha, Medvedí brloh, Ľadopád, Soľná jaskyňa, Mätová inhalácia, Pstruhový kúpeľ, Pastierska izba, Šomravá voda, Prameň pod Kriváňom, Tepidárium, Svištia lúka, Duša vody, Infrasauna Pravek, Masážne ležadlá, Divoká rieka, Parná sprcha, Masážna fontána, Perličkový kúpeľ, Vydrí brloh, Masážne ležadlá, Orlí výhľad a ďalšie.
 2. AQUA Paradise - plavecký bazén (25 x 12 m) s perličkou s jemným podsvietením, telovými a chodidlovými masážnymi tryskami, vodnými chŕličmi, 63 m dlhý tobogán, široká šmýkačka so samostatným dojazdovým bazénom a relaxačná whirpool vytvárajú atmosféru vodného raja pre deti aj dospelých.
 3. KIDS´ Paradise- zložený z dvoch častí: vrchný bazénik a plytší bazénik spája „Baby šmykľavka“ . Deti sa môžu zabávať chytaním bublikniek z „perličky“ a do sýtosti sa vyšantiť pod malým „detským vodotryskom“. Šmykľavka v tvare hada pod názvom „Kobra“ a milý „Medveď“ sú tým, čo poteší každé detské srdiečko. Novinkou je sauna Jahôdka a perličkové kúpele Jahodové perličky.
 4. SPA Paradise- príjemné a uvoľňujúce masáže, peličkové kúpele na odbúranie každodenného stresu a blahodarné jemné zábaly tvoria základ toho čo ponúka SPA Paradise pre dokonalú starostlivosť o Vás a Vaše zdravie.
 5. BEAUTY Paradise - v centre BEAUTY Paradise sa každý stáva krajším. Vyskúšajte naše kozmetické služby a oddajte Vaše telo i pleť exkluzívnym wellness ošetreniam SOTHYS Paris.

Otváracie hodiny si môžete pozrieť tu:

Grand hotel Permon,

032 42 Pribylina 1486

(+421) 052/4710 844

hotelpermon@hotelpermon.sk

GPS: 49°08´49.62", 19°54´33.87"

web: www.hotelpermon.sk

Cenník

01.11.2017 - 30.10.2018

Typ Produkt Cena
Dospelý neubytovaný AQUA + KIDS´ + SAUNA Paradise (1x vstup do SAUNA Paradise, vstup do AQUA + KIDS´ Paradise grátis) - 3 hodiny 23€ (cenníková cena)
18.40€ (cena po zľave) zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU
Typ Produkt Cena
Dospelý neubytovaný AQUA + KIDS´ + SAUNA Paradise (neobmedzený vstup do SAUNA Paradise, vstup do AQUA + KIDS´ Paradise grátis) - celý deň 28€ (cenníková cena)
22.40€ (cena po zľave) zľava 20% VYUŽIŤ ZĽAVU

Podobné ponuky